درباره ما

معرفی بین المللی سلامت

کاریابی بین المللی سلامت اولین مجوز خود را در تاریخ 29/01/1382از اداره کل اعزام نیروی کار به خارج کشور وزارت کار و امور اجتماعی وقت دریافت و در آدرس خیابان آزادی، بین ایستگاه مترو و خیابان شادمان، پلاک 399، طبقه چهارم، واحد 19 فعالیت رسمی خود را آغاز نمود و از آن تاریخ تا کنون در امر اعزام نیروی کار به کشورهای استرالیا، کانادا، آلمان، اتریش، نیوزلند، انگلستان، نروژ، دانمارک، سوئد، عمان، افریقای جنوبی و چین فعالیت می نماید. کشور هدف بعدی این کاریابی ژاپن است که با توجه به موانع موجود، سعی در حل مشکلات و ایجاد امکان اعزام نیروی کار به این کشور از کانال های دیپلماتیک را دارد و به زودی دفتر هدایت و حمایت از نیروی کار ایرانی کاریابی سلامت در شهر توکیو افتتاح خواهد شد.

بیشترین مشاغلی که این کاریابی موفق به اعزام آنها شده مربوط به رشته های پرستاری، پزشکی، دندانپزشکی، گروه رشته های فنی و مهندسی می باشد.

در حال حاضر این مجموعه با یک دفتر مرکزی در نبش بلوار سعادت آباد تهران، ابتدای خیابان 33 ، یک نمایندگی در منطقه فرمانیه و در مجتمع تجاری معروف سانا، واحد 605 و یک دفتر نمایندگی در شهر همدان در سی متری سعدیه روبروی مسجد امام خمینی در داخل کشور فعالیت می نماید. همچنین تعداد دیگری از موسسات و اشخاص حقیقی در شهرهای مشهد مقدس، تبریز، شیراز، اصفهان، اهواز، کرج، ارومیه، بندر عباس و گرگان نیز با این کاریابی همکاری دارند.

همچنین دفاتر نمایندگی و همکار این کاریابی در کشورهای انگلستان (شهر نیوکاسل)، آلمان (شهر فرانکفورت)، سوئد (شهر لوند)، نروژ (شهر اسلو)، کانادا (شهر تورنتو و مونترال) و اتریش (شهر وین) مشغول فعالیت به هم وطنان عزیز هستند.

این کاریابی با مدیریت محمدحسن احمدپور، استادیار دانشگاه، دارای دو مدرک کارشناسی، دو مدرک کارشناسی ارشد و یک مدرک دکترای تخصصی در رشته های مدیریت بهداشت و درمان و حقوق بین الملل که در حال حاضر رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کاریابی های بین المللی ایران را نیز بر عهده دارد، اداره می شود.